Vrijdag 14 en zaterdag 15 oktober
Dynamo, Eindhoven
Vrijdag
Weekend Nachos, Fistula, Triac, Grime, Backslider, Soulgrip, Prisoner 639, Chiens, Homewrecker, The Afternoon Gentlemen, Criminal Mind, Throw Me in the Crater, Link.
Zaterdag
Bong Ra, Atari Teenage Riot, Victims, Trap Them, Malignant Tumour, Okkultokrati, Venom Prison, Kommando, Phantom/Corporation, Joe Buck Yourself, Boycot, Mindflair, Dirty Protest, Bitterness Exhumed, Wojczech, Headcleaner, Meresvin, Captain Caveman, Eastwood.
Kaarten:
Vrijdag: doors 19:00u € 20,-
Zaterdag: doors 14:00u € 25,-
Combi: € 40,-
14 + 15 okt: Bloodshed Fest @ Eindhoven
-
- Crew Moderator
- Berichten: 5839
- Lid geworden op: 27-08-2012 18:55
-
- Crew Moderator
- Berichten: 5839
- Lid geworden op: 27-08-2012 18:55
Tijdschema:
Vrijdag
Mainstage
23:25 00:15 Siege
22:10 22:55 Weekend Nachos
20:55 21:40 Fistula
19:45 20:25 Grime
18:45 19:15 The Afternoon Gentlemen
17:45 18:15 Triac
16:45 17:15 Soul Grip
Basement Stage
01:00 01:30 Prisoner 639
00:15 00:45 Backslider
22:55 23:25 Homewrecker
21:40 22:10 Chiens
20:25 20:55 Criminal Mind
19:15 19:45 Link
18:15 18:45 Throw Me In The Crater
17:15 17:45 Nuclear Devastation
16:15 16:45 Days Of Desolation
Zaterdag
Main stage
00:15 01:15 Bong RA
22:45 23:45 Atari Teenage Riot
21:30 22:15 Victims
20:15 21:00 Trap Them
19:00 19:45 Malignant Tumour
18:00 18:30 Joe Buck Yourself
17:00 17:30 Okkultokrati
16:00 16:30 Kommando
15:00 15:30 Venom Prison
Basement Stage
00:30 01:00 Eastwood
23:45 00:15 Boycot
22:15 22:45 Mindflair
21:00 21:30 Dirty Protest
19:45 20:15 Bitterness Exhumed
18:30 19:00 Wojczech
17:30 18:00 Headcleaner
16:30 17:00 Phantom Corporation
15:30 16:00 Maresvin
14:30 15:00 Captain Caveman
Vrijdag
Mainstage
23:25 00:15 Siege
22:10 22:55 Weekend Nachos
20:55 21:40 Fistula
19:45 20:25 Grime
18:45 19:15 The Afternoon Gentlemen
17:45 18:15 Triac
16:45 17:15 Soul Grip
Basement Stage
01:00 01:30 Prisoner 639
00:15 00:45 Backslider
22:55 23:25 Homewrecker
21:40 22:10 Chiens
20:25 20:55 Criminal Mind
19:15 19:45 Link
18:15 18:45 Throw Me In The Crater
17:15 17:45 Nuclear Devastation
16:15 16:45 Days Of Desolation
Zaterdag
Main stage
00:15 01:15 Bong RA
22:45 23:45 Atari Teenage Riot
21:30 22:15 Victims
20:15 21:00 Trap Them
19:00 19:45 Malignant Tumour
18:00 18:30 Joe Buck Yourself
17:00 17:30 Okkultokrati
16:00 16:30 Kommando
15:00 15:30 Venom Prison
Basement Stage
00:30 01:00 Eastwood
23:45 00:15 Boycot
22:15 22:45 Mindflair
21:00 21:30 Dirty Protest
19:45 20:15 Bitterness Exhumed
18:30 19:00 Wojczech
17:30 18:00 Headcleaner
16:30 17:00 Phantom Corporation
15:30 16:00 Maresvin
14:30 15:00 Captain Caveman